עפולהנט - דני ברנר - לקנות נכון, למכור נכון
לקנות נכון, למכור נכון

מאת: דני ברנר
יום שני, 24 בספטמבר 2018, 19:56

קונים או מוכרים דירה? מבולבלים? לא יודעים מאיפה ואיך להתחיל? חוששים ליפול בפח ולהפסיד כסף יקר? שוחננו עם יועצת הנדל״ן סמדר פרוינד, שסוללת לכם את הדרך לעסקה המושלמת ומסבירה את המהלכים הנכונית בדרך להגשמת החלום
כשאתם מקבלים החלטות חשובות בחייכם, כמו למשל רכישת או מכירת דירה, אתם מקדישים להחלטות האלה את מלוא תשומת הלב. יש מקרים בהם אתם מבינים שמומלץ ורצוי לשקול קבלת ייעוץ מקצועי, בתחומים שבהם אינכם בקיאים בהם, ובעיקר כאשר מדובר בעתידכם, עתיד ילדיכם ובהרבה כסף. עסקת נדל"ן אינה דבר של מה בכך. ולמרבה הצער, רבים מגלים זאת, רק לאחר שביצעו לא מעט טעויות במהלך העסקה, עובדה שעולה בסופו של דבר לא מעט כסף, עצבים וזמן מיותר למבצעי העסקה. טעות עלולה לעלות ביוקר, ולכן כדאי לכם לפנות ליועץ נדל״ן שיוביל אתכם בדרך בטוחה לעסקה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם.

סוכנות נדל״ן קי-האוס. מבחר גדול של דירות ונכסים בבלעדיות
אז מדוע בעצם צריך יועץ או מתווך נדל״ן?

1. יועץ נדל״ן אמור להבין את צרכי הלקוח על ידי היכרות מעמיקה איתו.
2. ליועץ נדל״ן יש את הכלים המקצועיים לסייע לקונה ולמוכר לנהל מו״מ שיביא לתוצאות שיספקו את שני הצדדים. המוכר תמיד מגיע ממקום רגשי כלפי הבית שלו ולכן מאוד קשה לו לנהל מו״מ. טעות קטנה, מילה שלא במקום עלולה לפוצץ את העסקה בשנייה.
3. ליועץ נדל״ן יש את הכלים המקצועיים לקלוט מצבי משבר במו״מ ולתת להם פתרונות מידיים.
4. מו״מ לרכישת או מכירת דירה, יכול להיות מייגע ו״לזלול זמן״ מיותר. יועץ הנדל״ן ידע לסנן לקוחות שאינם מתאימים, לנתב את המו״מ ביעילות, לתמחר את ערך הבית בהתאם לצרכי הלקוח ולבצע פעולות נוספות שיעלו את המחיר הנכס לטובת הלקוח.
5. יועץ הנדל״ן מחזיק במאגר לקוחות גדול, בשיתופי פעולה עם מתווכי נדל״ן אחרים וביכולת שיווקית הכוללת אפשרויות פרסום במדיות תקשורתיות שונות כמו שילוט חוצות, פייסבוק עסקי ועוד.
6. יועץ הנדל״ן ינחה את בעל הבית כיצד להכין אותו למכירה, וזה כולל את התיקונים הקוסמטיים הנדרשים, פעולה שתאפשר לרוכש להתרשם טוב יותר מהנכס ותגביר את הסיכוי להשלמת העסקה בחיוב.
7. יועץ הנדל״ן יתמחר את מחיר הדירה, מתוך הכרת המחירים בשוק. תמחור שגוי עלול לגרום נזק הן לנכס, והן למוכר. ההפסד הכספי עלול להיות כואב יותר מאשר עמלת התיווך, שאתם נדרשים לשלם ליעוץ הנדל״ן על עסקה מוצלחת שהשיג בעבורכם.

סמדר פרוינד. יועצת ומשווקת נדל״ן בכירה 

סמדר פרוינד, היא יועצת ומשווקת נדל״ן מנוסה בסוכנות הנדל"ן קי-האוס בחיפה, מרכז זיו, רח׳ טרומפלדור 54
הנכם מוזמנים לפנות אליה בכל שאלה או ייעוץ לכתובת המייל: fs@keyhouse.co.il
אתר האינטרנט של המשרד: www.keyhouse.co.il
  כתוב למערכת
עוד בהמלצת השבוע