עפולהנט - דני ברנר - ״אישה אישה״, מכון יופי בעפולה, מציע שיטה מהפכנית להרזיה
״אישה אישה״, מכון יופי בעפולה, מציע שיטה מהפכנית להרזיה

מאת: דני ברנר
יום ראשון, 5 באוגוסט 2018, 14:33

לא עוד ניתוחי קיצור קיבה, לא עוד דיאטות רצחניות. בואו למכון היופי ״אישה אישה״ במרכז עפולה, תכירו את ״הקוסמת״ - רותי אזולאי, ותזכו לטיפול חדשני של הקפאת שומן ושלל פינוקים לחיטוב הגוף. מעיין בוזגלו באה לביקור ויצאה מרוצה. מאד מרוצה
חשבתן על הרזיה? על טיפוח הגוף? הסרת שומנים, חיטוב ושיזוף? בטוח שחשבתן. בדקתן את כל השיטות, הדרכים, המסלולים והאופציות האפשריות? בטוח שבדקתן. נמנעתן מללבוש בגדים צמודים או ללכת לים ולבריכה כי התביישתן? כנראה שכן. העולם שלכן נשטף בפרסומות לדיאטות שונות, חלקן קיצוניות ומזיקות? ברור שכן. חשבתן איך לשבור את מעגל התסכול והאכזבות? הנה התשובה. שימו לב נשים יקרות, במכון היופי ״אישה אישה״ במרכז עפולה, מציעה לכן רותי אזולאי, המכונה ״הקוסמת״, שיטה מהפכנית: טיפול חדשני של הקפאת שומן. מדובר בטיפול בטוח, אפקטיבי ולא פולשני לחיטוב הגוף, שיסייע לכן בזמן קצר להיפטר מהשומן העיקש ללא ניתוח. כבר מהטיפול הראשון תוכלו להבחין בתוצאות והחזרה לשגרה היא מיידית, ללא תהליך החלמה וללא תופעות לוואי.

אישה אישה. מכון יופי אחד שיש בו הכל צילום: מערכת היום בעמק
כולנו חולמות על גן עדן של יופי, על מקום אחד שקיים בו הכל. תחליף לחדר הכושר בצירוף של יופי וצמצום היקפים תוך זמן קצר. הכתובת עבורכן ברורה, בואו ל״אישה אישה״, מכון היופי בבעלותה של רותי אזולאי, אני קוראת לה האישה והאגדה, רובכן תכנו אותה ״הקוסמת״. הכוכבת של עולם היופי הנשי במקום אחד מושקע, נעים, שמכיל בחובו עולם שלם של טיפוח, יופי, חיטוב ומה שביניהם. אצל רותי אזולאי תוכלו למצוא את מכשירי המיצוק והחיטוב המובילים בתחום. כי כאלה אנחנו הנשים, רוצות לראות תוצאות במהירות שתאפשר לנו גם לשלב את המירוץ ליופי במירוץ לחיים.

לפני ואחרי. תוצאות מדהימות, בזמן קצר, ללא תהליך החלמה  צילום: מערכת היום בעמק

אז מה יש לנו במכון כולל את המכשירים המוצלחים כגון: סלים רולר הממצק את הצלוליטיס - תוצאות מוכחות תוך 3 טיפולים. מכשיר רטט, 5 דקות עמידה עליו, משתווה לריצה לאורך 5 קילומטר. הקפאת שומן בשיטה חדשנית ולא פולשנית, הצרת היקפים, הרזייה, מיצוק וחיזוק הגוף. ואלו רק מעט ממכשירי הפלא שנתקלתי בהם, בעודי מתפעלת מהמכון המושקע של רותי אזולאי. עוד תוכלו ליהנות כאן, ממגוון טיפולי פנים מקצועיים, מיטת שיזוף עוצמתית ועוד המון פינוקים מבית היוצר של האישה המקסימה הזאת, שרק מביקור קצר במקום ניתן להבחין שכל מה שהיא חשבה עליו בעת הקמתו זה עלינו! הנשים! זכיתי ליחס אישי, מפנק וחם. מומלץ בחום.

רותי אזולאי - ״הקוסמת״ צילום: מערכת היום בעמק

מכון היופי ״אישה אישה״, בנין קדוש, ככר העצמאות 4, עפולה 054-8135267

מעיין בוזגלו על מכשיר ה״סלים רולר״ צילום: מערכת היום בעמק

  כתוב למערכת
עוד בהמלצת השבוע