עפולהנט - דני ברנר - המשכנתא שלכם – המומחיות שלו
המשכנתא שלכם – המומחיות שלו

מאת: דני ברנר
שבת, 30 בספטמבר 2017, 21:22

עורך האתר דני ברנר, שוחח עם שלום אסבן ממגדל העמק, מנכ״ל ״משכנ-טק״, שפיתח מודל ממוחשב ייחודי, שבאמצעותו הוא מייעץ ללקוחותיו איך לקחת משכנתא בתנאים הכי טובים, תוך חסכון משמעותי בכסף, וקיצור תקופת ההחזר. ייעוץ פרימיום אישי
משכנתא, מילה מורכבת ומסובכת, מפחידה לעיתים, הדורשת התמודדות מול מפלצות פיננסיות כמו בנקים, חברות ביטוח, חברות בניה או משרדי ממשלה. משכנתא היא עיסקה כלכלית לכל החיים, שעלולה להפוך לאבן ריחיים, אם נטעה בדרך אל היעד. אז איך ניתן להקל על עצמנו? איך נצעד אל הלא נודע בדרך בטוחה? מתכוונים לרכוש דירה או בית? להתחייב על משכנתא לשנים רבות? הגעתם למקום הנכון. ״משכנ-טק, פיננסים וטכנולוגיה״ ממגדל העמק, בניהולו של בן העיר שלום אסבן. כאן תזכו לליווי אישי צמוד, מכרז ריביות קשוח מול מספר בנקים, מינימום בירוקרטיה מול המוסדות, חסכון משמעותי בתשלומי המשכנתא, דאגה לאינטרסים האישיים שלכם בלבד בצד שקיפות מוחלטת, והכי חשוב: שקט נפשי לאורך כל תהליך קבלת ההחלטות.

שלום אסבן, יועץ משכנתאות ופיננסים. יצר מודל ממוחשב ייחודי לטובת הלקוחות
שלום אסבן, נולד, גדל והתחנך במגדל העמק. הוא בן 39, נשוי ואב לשלושה ילדים. אסבן, בוגר מכללת עמק יזרעאל, בעל שני תארים במסלול BA למצטיינים: בכלכלה וניהול מערכות מידע, בעל עבר עשיר בתפקידים בכירים בחברות היי טק, הקים לפני כ-3 שנים את משכנ-טק. ״פיתחתי מודל ממוחשב ייחודי, המריץ מיליוני בדיקות, ומכין תמהיל אופטימלי לכל לקוח, על פי הנתונים האישיים שלו״, מסביר אסבן, ״אני קורא לזה הנדסת משכנתא. הבנתי שיש לי מוצר חדשני המאפשר לכל אדם ולא משנה אם יש או אין לו ידע בתחום הבנקאי/פיננסי, לקבל ייעוץ וליווי מקצועיים ולהבין בדרך פשוטה, איך הוא יכול לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים, כמו גם שנים של החזרי משכנתא ולקבל חבילה מושלמת של ליווי וייעוץ פרימיום לאורך כל הדרך, כדי להבטיח משכנתא מושלמת. לאחר שהצלחתי במאמץ רב לפתח את המודל הממוחשב הייחודי ערכתי פיילוט יומרני ומוצלח בקרב בני משפחה וחברים שהוכיח לי שהשיטה שלי עובדת בשטח״, אומר אסבן.

שלום אסבן. ״ידעתי שיש לי ביד מוצר מנצח״ 

והמטרה הייתה פשוטה: עוד ועוד חסכון בצד שיפור בתנאי החזר המשכנתא. ״לא היה קל לעבור מקריירה ארוכת שנים של מנהל שכיר בהיי טק למעמד של עצמאי, אבל היו לי אמונה וביטחון עצמי בכך שיש לי מוצר חזק ביד, וכל מה שצריך זה ׳ללמד׳ את הלקוחות שישנה שיטה חדשנית שתביא להם תועלת שלא תסולא בפז״, אומר אסבן, ״המצאתי את עצמי מחדש וקפצתי למים. לכל משפחה יש את הנתונים הפיננסיים שלה ואת סט ההעדפות שלה ומומלץ מאד להתחיל בליווי ובייעוץ המקצועי של משכנ-טק כמה שיותר מוקדם, אפילו עוד בשלב התכנון, עוד לפני שרוכשים את הבית או הדירה, אפשר להגיע לתוצאות מעולות, להימנע מטעויות ולחסוך הרבה מאד כסף. בכל תחום, כשאתה מתכוון לרכוש משהו אתה עושה סקר שוק, בודק מחירים, איכויות, תנאי תשלום ושלל פרמטרים נוספים ורק אז אתה מחליט. זה בדיוק מה שצריך לעשות גם בלקיחת משכנתא, שהרי כאן מדובר בסכומי עתק, בהחזרים כספיים חודשיים לאורך שנים״.
אצל אסבן, כל לקוח, אם זו משפחה או אדם יחיד הוא פרויקט שאותו הוא רוצה לנהל בצורה המיטבית, ״המטרה שלי היא להעלות אותם על דרך המלך ולמקסם את החיסכון ואת תנאי המשכנתא שלהם. הליווי האישי והארוך שאני מציע, אינו כרוך בתשלום נוסף ונועד לאפשר ללקוח שקט נפשי בקבלת החלטות תוך ליווי וייעוץ מקצועי וכך להימנע מטעויות קריטיות״, הוא אומר ומסביר איך הוא מתמודד מול הבנקים, ״הרגלתי את הבנקים לעבוד על פי השיטה הייחודית שלי כאשר המכרזים מתנהלים על פי תמהיל אופטימלי שבניתי ללקוח ושנבחר על ידיו מבעוד מועד מתוך עשרות אפשרויות שונות. את המשא ומתן ומכרז ריביות מול הבנקים השונים אני אישית מנהל עבור הלקוח במקצועיות וסבלנות רבה ובשקיפות מלאה מול הלקוח ותודה לאל, כל לקוח מסיים מרוצה ביותר. יש לנו כבר מעל 100 המלצות של לקוחות מרחבי הארץ, שסיימו תהליך ומעידים בעצמם על החוויה שעברו עם משכנ-טק. הם כבר יודעים שמבחינתם זו הייתה ההשקעה הכי טובה שעשו בחייהם וזה אומר שהשגתי את המטרה שלי כשנכנסתי לתחום, במטרה להביא בשורה חדשה של ייעוץ משכנתאות פרימיום חדשני ומקצועי״.

הנכם מוזמנים לפנות לשלום אסבן באימייל: shalom@mashcantec.com
או לבקר בדף הפייסבוק של משכנ-טק: www.facebook.com/Mashcantec
או באתר www.mashcantec.com
  כתוב למערכת
עוד בהמלצת השבוע