עפולהנט - דני ברנר - אשת הברזל של מגדל העמק
אשת הברזל של מגדל העמק

מאת: דני ברנר
שבת, 26 במאי 2018, 09:33

היא שירתה ביחידה העילית של חיל המודיעין, הקימה בית ומשפחה למופת, חתכה את העולם כאשת שיווק ומכירות מצליחה, והקימה משרד עורכי דין במגדל העמק המשרת את תושבי אזור העמקים. אמרתם מולטי טאלנט? אמרתם עו״ד שגית אברג׳יל
מי ששרת בצה״ל ביחידה 8200, יחידת העילית של חיל המודיעין, שעוסקת בשלל משימות שהשתיקה יפה להן, הוא לבטח אדם בעל תכונות יוצאות דופן ובעיקר, רמת משכל גבוהה במיוחד. תכירו את עו״ד שגית אברג׳יל, בוגרת היחידה, נשואה ואם לשלושה ילדים ובעלת משרד עורכי דין בקומה השנייה בקניון לב העמק, שבמרכז מגדל העמק.

עו״ד אברג׳יל גדלה במושב אלוני אבא שבעמק יזרעאל, התחנכה בבית הספר במושב כפר יהושע ומתגוררת היום עם בעלה ושלושת ילדיה במגדל העמק. את השירות הסדיר עשתה ביחידה 8200 והמשיכה בשירות קבע למשך 10 שנים נוספות בתפקיד בתקן קצונה, ״אהבתי את הצבא ואת התפקיד שלי, אבל אחרי 10 שנים החלטתי לסיים את השירות בצה״ל, בעיקר בגלל עומס הנסיעות לבסיס בצפון״, היא מספרת. אברג׳יל עברה לעבוד בשוק הפרטי ומילאה שורה של תפקידי שיווק בכירים במספר חברות, עבודות שכללו גם נסיעות עסקים מתישות לחו״ל, ״זה לא היה קל. התחלתי מאפס אבל התמדתי והצלחתי להגיע לרמה גבוהה של ביצוע״, היא מספרת, ״העבודה כללה בין היתר עריכת חוזים, ניהול משא ומתן ועוד משימות שבהן צברתי ניסיון מקצועי רב״. תוך כדי העבודה היא סיימה לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ובגיל 40 נחשפה ללימודי משפטים ושוב החליטה לשנות כיוון, ״חשבתי שלימודי משפטים יעצימו את היכולות שלי וישמשו עוד כלי שישרת אותי בעבודת השיווק והמכירות. ״אבל עומס העבודה וההתמסרות הטוטלית ללימודים עלו על מסלול של התנגשות, ובשלב מסוים החלטתי לקחת פסק זמן מהעבודה בשיווק ומכירות ולהתמקד בלימודי המשפטים״, אומרת שגית.


עו״ד שגית אברג׳יל. מקצועיות, מסירות ודבקות במשימה צילום: מערכת עפולהנט
עם סיום לימודי המשפטים במכללת כרמל בחיפה, החלה שגית בהתמחות במשרדו של עו״ד אלי מלול בעפולה, ״בסיום ההתמחות המשכתי במשרדו של אלי מלול כעורכת דין מן השורה כמנהלת מחלקת משפחה, הוצאה לפועל וביטוחים״.

עו״ד שגית אברג׳יל במשרדה במגדל העמק  צילום: מערכת עפולהנט

בחלוף שנתיים, בנובמבר 2016, החליטה עו״ד אברג׳יל לצאת לדרך עצמאית כעורכת דין. מאז ינואר 2017 היא יושבת במשרדה המטופח בקומה השנייה של הקניון, משרד שקירותיו הצבועים בלבן, משרים אווירה מקצועית ומשפחתית כאחד. הלקוחות מגיעים לא רק ממגדל העמק אלא גם ובעיקר מישובי עמק יזרעאל, עפולה, נצרת עילית, קריית טבעון, ואפילו חיפה והקריות. תחומי העיסוק שלה מגוונים וכוללים בעיקר את הנושאים שבהם התמחתה במהלך חייה המקצועיים: ביטוחים, ביטוח לאומי, הוצאה לפועל, נזיקין, דיני עבודה, עריכת חוזי מכירה ושכירות דירות וגם כמובן נושא המשפחה שכולל פעולות גישור שבמהלכן היא מסייעת לשני הצדדים להגיע להסכמה בלי להגיע לבית משפט. ״אני לומדת תוך כדי תנועה. אין עורך דין שמתחיל כשהוא יודע הכל. אתה לא אמור לדעת הכל, אבל אתה יכול ללמוד הכל. מה שחשוב ללקוחות זה השירות, רמת ההקשבה, הזמינות וההשקעה. הלקוחות שלי הגיעו אלי בדיוק מהסיבות האלה״, מסכמת עו״ד שגית אברג׳יל ומקווה שבהמשך הדרך יצטרפו למשרדה עוד שני עורכי דין ופקידת קבלה.

המעוניינים ליצור קשר, מוזמנים לפנות לעו״ד שגית אברג׳יל במגדל העמק, דרך העמק 7, קניון לב העמק, קומה שנייה.. טלפונים: 04-9033365, 050-8228619
  כתוב למערכת
עוד בהמלצת השבוע