היום בעמק ספורט - מגדל העמק: מגרש הכדורגל הסינטטי החדש אושר על ידי פיפ''א
יום שישי, 28 בפברואר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
מגדל העמק: מגרש הכדורגל הסינטטי החדש אושר על ידי פיפ"א
מאת: מערכת עפולהנט
יום שלישי, 13 בפברואר 2018, 06:07

המגרש החדש שהוקם במגדל העמק ויהיה פתוח לשימוש התלמידים בשעות הבוקר והציבור בשעות הערב הוכר על ידי נציג פיפ"א ואושר למשחקים רשמיים
"שחבק" מאושר: מגרש הכדורגל הסינטטי החדש במגדל העמק שהוקם במתחם המשותף בין בתי הספר "יערת העמק" ו"נופים" הינו הראשון בארץ שהוקם במסגרת התכנית של משרד התרבות והספורט שזכה לשם "שחבק" (שחקן בקהילה). בימים האחרונים ביקר במגרש נציג פיפ"א שהגיע במיוחד מהולנד ולאחר סיור בדיקה מקיפה מצא כי המגרש החדש נמצא בהתאמה מלאה לדרישות פיפ"א ואישר אותו לרמה שלFIFA QUALITY. במגרש החדש שכולל מערכת חשמל ותאורה חדשים העומדים בתקן ובדרישות הטכניות, גידור חדש ושביל גישה מכיוון הכביש הראשי העליון הושקעו כ-700 אלף שקלים בהשקעת משרד התרבות והספורט, הטוטו-ווינר והרשות המקומית. יש לציין כי המגרש יהיה פתוח לקהילה בשעות הערב. יש לציין כי לפני כשנתיים הוקם מגרש סינטטי דומה בקריית התרבות והספורט שבין המתנ"ס העירוני למרכז המוזיקה ובעתיד לקום עוד שני מגרשי דשא סינטטי בשני מוקדים נוספים לטובת הציבור במגדל העמק.

שרת התרבות והספורט מירי רגב: "אני גאה על פתיחת מגרש השחבק במגדל העמק. השחבק הראשון הזה הוא הסנונית הראשונה של מהפיכת תשתיות הספורט אותה אני מובילה במסגרת תכנית המתקנים 2027. התכנית תביא למאות מתקני ספורט חדשים בכל רחבי הארץ ותנגיש את הספורט העממי וההישגי לכל האזרחים. אני מאמינה כי מהפיכת התשתיות הזו תביא לשינוי חברתי, לקידום מצוינות ולשיפור איכות חיי התושבים. אני רוצה לברך את תושבי מגדל העמק שיוכלו מהיום לעשות יותר ספורט ולהצמיח מתוכם את מצטייני העתיד של הספורט הישראלי".

מגרש הכדורגל הסינטטי במגדל העמק צילום: דוברות העירייה
ראש העיר אלי ברדה הודה לשרת התרבות והספורט מירי רגב וליוסי פורטל מחזיק תיק הספורט על שיתוף הפעולה בהקמת תשתיות ספורט חדשות כדוגמת מגרשי הכדורגל ומגרש האתלטיקה כולל החלטה על הקמת אולם ספורט בבית הספר "אורט רוגוזין" ואמר: "כבר הנחיתי לתכנן שני מגרשי דשא סינטטי נוספים, האחד ב'נחל צבי' והשני ב'מצפה העמק'".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
אלוף נוסף: נועם ממו ממגדל העמק הוכתר כאלוף הארץ בריצה
   
"שער שוויון" פתחה את העונה במגדל העמק
   
מגדל העמק: אושרו תקציבים לקבוצות הכדורגל והכדורסל לשנת 2020 ולתשתיות ספורט
   
עפולה: הוקמו שני היכלי ספורט בעלות 16 מיליון שקלים
   
קבוצת האופניים המיתולוגית של עפולה עושה קאמבק
   
מגדל העמק: החלו עבודות הבנייה של אולם הכדורסל ב"אורט רוגוזין"
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |