היום בעמק - חדשות עפולה, עמק יזרעאל והגלבוע
יום שלישי, 23 ביולי 2024
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות

ברוכים הבאים,


אתר החדשות ״היום בעמק״, הוא כלי תקשורת חדש, שהעמיד לעצמו משימה: להביא לכם, תושבי אזור העמקים והגליל התחתון, מידע מגוון ורלוונטי שישקף את העשייה באזור הקסום שבו אנו חיים. צוות איכותי שמחויב למשימה, עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ותמיד באחריות, באמינות, ביושר ובהגינות. זהו האתר שלכם, תושבי הערים, המושבים, הקיבוצים, הכפרים והישובים הקהילתיים באזור העמקים והגליל התחתון.

הנכם מוזמנים בכל עת, לסייע לצוות האתר בעצה טובה, בהארה או הערה, ולתרום מידע שחשוב לכם ולקהילה בה אתם חיים. אזורי הכיסוי של האתר הם: עפולה, מגדל העמק, נוף הגליל, בית שאן, כפר תבור, רמת ישי ויקנעם עילית ותחומי המועצות האזוריות עמק יזרעאל, הגלבוע, מגידו, עמק המעיינות והגליל התחתון. בצד עדכוני החדשות האיכותיים והמהימנים ביותר, נביא לכם שלל מידע במגוון תחומי תוכן הממקדים עניין ציבורי כמו חדשות, כלכלה וספורט, בריאות, חינוך ותרבות, בידור ורכילות.

״היום בעמק״ הוא גוף תקשורת עצמאי, ללא כל זיקה מסחרית או פוליטית לגוף כלשהוא, ומקיים פעילות עיתונאית עצמאית. צוות "היום בעמק" מתחייב להקפיד על כללי האתיקה של מועצת העיתונות ואגודת העיתונאים. בכוונתנו להעמיד לרשותכם שירותי מידע מגוונים אשר ישמשו בידכם ככלי לקבלת החלטות, ללימוד, לבילוי ולניהול נוח ונעים של שעות הפנאי שלכם.

"היום בעמק" יהיה כל הזמן, בכל מקום לשירותכם. הצוות שלנו יאזין לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה או רעיון שלכם ואפילו מילה טובה פה ושם לא תזיק.

לרשותכם תמיד,

צוות האתר
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
אייל בצר והמכושפות    אייל בצר והמכושפות
אייל בצר בפרלמנט העמק    אייל בצר בפרלמנט העמק
מסיבת פורים מטורפת לצעירים    מסיבת פורים מטורפת לצעירים
שלום כתה א׳    שלום כתה א׳

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |