היום בעמק ספורט - בנצרת עילית סירבו, הפועל עפולה תארח באצטדיונה הביתי
יום ראשון, 20 בספטמבר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
בנצרת עילית סירבו, הפועל עפולה תארח באצטדיונה הביתי
מאת: שלומי אלבז
יום שלישי, 21 בנובמבר 2017, 16:03

בהפועל עפולה היו בטוחים כי יקבלו סיוע מהשכנה מנצרת עילית, אך שם מסרו: "חו"ד מקצועית של אנשי הגינון לא אישרה את השימוש באצטדיון". בעפולה זועמים: "שכחו מי השאיר אותם בליגה"
אתמול(שני), פרסמנו ב'עפולהנט' שמנהל האצטדיון העירוני בעפולה עילית, עמית אשכנזי, דיווח בתחילת השבוע להנהלת הפועל עפולה כי שזרוע החורף לא הושלם ולפיכך לא ניתן יהיה לשחק על המגרש כבר ביום שישי הקרוב, במשחק בו אמורה הקבוצה מבירת העמק לארח את הפועל ר"ג. חשוב לציין שאשכנזי הבהיר לנציגי מנהלת הליגה עוד טרם החל את השזרוע כי כר הדשא לא יהיה מוכן, ולפיכך אשכנזי ביחד עם הנהלת הקבוצה החלו בחיפוש אחר אצטדיון חלופי.

לקבוצה מבירת העמק לא היו אופציות רבות, והאיצטדיון הקרוב ביותר שניתן להתארח ולארח בו הוא איצטדיון 'גרין' בנצרת עילית. למרבה ההפתעה של אנשי עפולה, בהנהלת נצרת עילית הפנו אותם לראש העיר, רונן פלוט. היום בשעות הבוקר, הודיעו בעירייה כי: "לצערנו לא יכולנו להיענות בחיוב לבקשה וזאת עקב חו"ד מקצועית של אנשי הגינון שמטפלים באצטדיון גרין." חשוב לציין שביום שבת אמורים להתקיים באצטדיון מספר משחקים של מחלקות הנוער, כך שהתשובה של הנהלת העירייה מעלה שאלות רבות. בשעות האחרונות, בעפולה יצרו קשר עם מנהלי האצטדיון ב'נשר', אך גם שם סירבו בטענה כי גם אצלם שזרוע החורף טרם הסתיים.

הדשא החדש באיצטדיון בעפולה 
יו"ר הקבוצה, דני אסולין, מסר ל'עפולהנט': "אני מכבד את החלטת נצרת עילית, זו זכותם במלאה". למרות תגובתו הממלכתית של אסולין, גורמים בקבוצה זועמים על אנשי נצרת עילית: "אנו כבר לא מופתעים מהם, אם זו ההתנהגות שלהם אז שיבושם להם. כנראה שהם שכחו מי השאיר אותם בליגה בשנה שעברה. הגלגל מסתובב, הם עוד יצטרכו אותנו ואת השימוש במתקנים שלנו שהם הטובים ביותר באיזור".

מנהל האצטדיון, עמית אשכנזי, סיכם את הנושא: "בסופו של דבר המשחק יתקיים באצטדיון שלנו. אני מקווה שהנזק שייגרם לכר הדשא יהיה המינימלי ביותר, ובוודאי הנזק הכספי. עשינו הכל על מנת לא לארח באצטדיון, לצערנו הרב לא הצלחנו בשל סיבות רבות. אני מקווה שהסיכון לפגיעה בכר הדשא, יסתיים בסופו של דבר עם ניצחון ראשון העונה לקבוצה".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
אלי קירילובסקי מעפולה זכה בתואר 'מר ישראל 2020'
   
אליפות ישראל: מקום שני בקפיצה לגובה לנערה ממגדל העמק
   
סופ"ש בעפולה: טורניר המאסטרס בטניס יוצא לדרך
   
מגדל העמק: משדרגים את האצטדיון העירוני
   
לראשונה: עפולה תארח את טורניר המאסטרס של ישראל
   
נדחתה אליפות אירופה ב'כדור-שער' לעיוורים שהייתה אמורה להיערך בעפולה
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |