היום בעמק ספורט - עונה חדשה עם ציפייה גדולה
יום שישי, 28 בפברואר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
עונה חדשה עם ציפייה גדולה
מאת: שלומי אלבז
יום שני, 4 בספטמבר 2017, 10:06

ראש העיר רפאל בן שטרית נפגש עם שחקני הפועל בית שאן והמאמן ונתן להם את ברכת הדרך. שטרית: "המצטרפים החדשים לקבוצה מגיעים למועדון עם היסטוריה מכובדת ועם מסורת נפלאה"
בסוף השבוע תיפתח עונה חדשה של משחקי הליגות בכדורגל וגם שחקני הפועל בית שאן יפתחו עונה נוספת בליגה א'. לקראת פתיחת הליגה קיים בסוף השבוע ראש העיר ביקור באצטדיון הכדורגל ופגש את קבוצת הבוגרים וקבוצת הנוער. בן שטרית התרשם כי לקראת העונה החדשה התגבשה קבוצה עם הרכב שחקנים טובים ומוכשרים הנוסכים תקווה לעונה עם הישגים. בהרכב הבוגרים יש כבר בשלהב הזה לא פחות מ-שבעה שחקנים מבית שאן ! (שלי כנפו, תאל טייב, ניצן דהן, נועם יונה, שילה שמעון, שמר כהן, סהר כהן).

ראש העיר שוחח ארוכות עם מאמן הקבוצה, איתן טייב, ועם וחברי ההנהלה אורן מנחם ובבר קסלסי. בשיחה עם סגל השחקנים בירך ראש העיר את השחקנים החדשים שמגיעים למועדון ולוותיקים שממשיכים עונה נוספת בקבוצה המקומית. בן שטרית אמר למצטרפים החדשים, כי הם מגיעים למועדון עם היסטוריה מכובדת ועם מסורת נפלאה, אשר המאמן הנוכחי היה חלק מהמועדון בימים הגדולים והמפוארים שלה, אשר מילאו את לב כל תושבי העיר גאווה גדולה.

קבוצת הפועל בית שאן. מתחילים עונה חדשה 
"יש כאן אווירה של כדורגל ומי ששיחק בשנה שעברה בוודאי הרגיש את זה. העיר בית-שאן מאוד מחוברת לכדורגל. התפקיד של הנהגת העיר הוא לדאוג לתקציבים, למתקנים. אני מבטיח כי נשקיע כל מאמץ להשיג גם תרומות. כל השאר זה ברגליים שלכם. מאחל לכם שתגרמו לקהל להיות מחובר אליכם ושתהיה חוויה ספורטיבית תרבותית יפה לעיר", ציין בן שטרית, שגם הבהיר כי המאמן טייב זוכה לגיבוי מלא ולליווי מקצועי.

השחקנים עודכנו כי העמותה והקבוצה נתמכות על ידי העירייה בכ- 95% מתקציבן וביום שני הקרוב תיערך ישיבה גדולה וחשובה שבה "נחשוב ביחד איך לפתור את הבעיות האחרונות שנותרו לפני פתיחת העונה כדי להתחיל ברגל ימין", אמר.

לאחר מכן ערך בן שטרית ביקור במתחם מחלקת הנוער המצוינת, שמהווה עתודה מבטיחה לקבוצת הבוגרים, והעלה את מפלס הגאווה בקרב הצעירים כשאמר "אין ספק שאנחנו בונים לאט ובנחישות אופק ועתיד מבטיח לקבוצת הכדורגל שלנו".

לסיכום איחל ראש העיר הצלחה לאיתן טייב מאמן הקבוצה הבוגרת, למנהל בית הספר לכדורגל מיקי בן שבת, למאמן הנוער אליאס לוי ולכל חברי ההנהלה, המנכ״ל אורן, לשחקנים ולאוהדים.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
אלוף נוסף: נועם ממו ממגדל העמק הוכתר כאלוף הארץ בריצה
   
"שער שוויון" פתחה את העונה במגדל העמק
   
מגדל העמק: אושרו תקציבים לקבוצות הכדורגל והכדורסל לשנת 2020 ולתשתיות ספורט
   
עפולה: הוקמו שני היכלי ספורט בעלות 16 מיליון שקלים
   
קבוצת האופניים המיתולוגית של עפולה עושה קאמבק
   
מגדל העמק: החלו עבודות הבנייה של אולם הכדורסל ב"אורט רוגוזין"
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |