היום בעמק ספורט - בבית שאן בונים קבוצה לעונה הקרובה
יום ראשון, 20 בספטמבר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
בבית שאן בונים קבוצה לעונה הקרובה
מאת: שלומי אלבז
יום רביעי, 21 ביוני 2017, 19:40

ראש העיר רפאל בן שטרית נפגש השבוע עם נציגי הנהלת קבוצת הכדורגל של הפועל בית שאן. "לא נצהיר הצהרות מיותרות ולא נציב רף ציפיות בגובה בלתי סביר. הצלחה אינה פרי של הצהרה או החלטה אלא תוצאה של השקעה ומחויבות של כל מי שקשורים לקבוצה. נשקיע בה כל מאמץ ואת כל המשאבים שנוכל לגייס לטובתה כדי להגביר את הסיכוי להצלחתה של הקבוצה בעונה הבאה"
במהלך השבוע התקיימו פגישות וישיבות עבודה כדי להתארגן, להתכונן ולהיערך לעונת הכדורגל, שתיפתח בסוף ספטמבר 2017. בישיבות הרבות נכחו סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, אליעזר כהן זדה, מנכ״ל העירייה, גזבר העירייה, מנכ״ל הקבוצה אורן מנחם, המאמן איתן טייב וגורמים בכירים נוספים. סוכם על הגדלת תקציב התמיכות של העירייה לעונה הבאה, על מתווה כלכלי להיחלץ מהחובות הכספיים ועל תוכנית עבודה מוקפדת להכנת האצטדיון העירוני לקראת התחלת האימונים בסוף החודש הבא.

יצויין, כי העירייה מטפלת במסגרת תקציב הקבוצה בתשלום החובות שיצרה עמותת הכדורגל ובהסרת העיקולים שהטילו מס הכנסה, קבלן מקומי וביטוח לאומי. במהלך השבוע יצאו ראש העיר, רפאל בן שטרית ואליעזר כהן זדה למבצע גיוס תרומות נרחב כדי להכין תשתית לעונה הבאה. זאת בנוסף ל- 400 אלף שקל שגויסו במהלך העונה ול - 900 אלף ₪ שעברו מכספי התמיכות של הרשות מתחילת העונה לקופת המועדון.


הנהלת הפועל בית שאן עם ראש העיר וסגנו צילום: דוברות העירייה
בכוונת ראש העיר לתגבר כבר בימים הקרובים את ההנהלה בחברי הנהלה נוספים וחדשים, ולהמשיך בכל המרץ ובכל הכוח, יחד עם סגנו לגייס תמיכות כספיות נוספות לקבוצה." לא אחסוך מאמץ. תהייה לנו קבוצה טובה מאד", הבטיח השבוע בן שטרית. ראש העיר ביקש לשבח את חבר ההנהלה בבר קסלסי שבכל תקופת הפגרה ממשיך להיות הרוח החיה ומגלה מסירות, נתינה ואהבה לקבוצה. לדבריו, גם השנה בבר ימשיך במסגרת תפקידו בהנהלת הקבוצה לפעול במשנה מרץ למען הקבוצה ולהצלחתה. "מסירותו של בבר ראויה לכל הוקרה ושבח. נאמנותו לקבוצה והאופן שבו הוא משקיע בה את כל נשמתו מעוררת הערכה רבה", ציין בן שטרית.

עוד ציין בן שטרית כי כל הגורמים האחראים בעירייה ובעמותה מגויסים לטובת הקבוצה ומחויבים להצלחתה. "לא נצהיר הצהרות מיותרות ולא נציב רף ציפיות בגובה בלתי סביר. הצלחה אינה פרי של הצהרה או החלטה אלא תוצאה של השקעה ומחויבות של כל מי שקשורים לקבוצה. אך אנחנו עם הפועל בית שאן בכל ליבנו ובכל כוחנו. נשקיע בה כל מאמץ אפשרי ואת כל המשאבים שנוכל לגייס לטובתה כדי להגביר את הסיכוי להצלחתה של הקבוצה בעונה הבאה", סיים ראש העיר.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
אלי קירילובסקי מעפולה זכה בתואר 'מר ישראל 2020'
   
אליפות ישראל: מקום שני בקפיצה לגובה לנערה ממגדל העמק
   
סופ"ש בעפולה: טורניר המאסטרס בטניס יוצא לדרך
   
מגדל העמק: משדרגים את האצטדיון העירוני
   
לראשונה: עפולה תארח את טורניר המאסטרס של ישראל
   
נדחתה אליפות אירופה ב'כדור-שער' לעיוורים שהייתה אמורה להיערך בעפולה
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |