היום בעמק ספורט - עיריית עפולה מסיימת את הפיתוח של קריית הספורט בגין
יום שישי, 19 באוגוסט 2022
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
עיריית עפולה מסיימת את הפיתוח של קריית הספורט בגין
מאת: דני ברנר
יום שני, 27 בדצמבר 2021, 20:48

בימים אלה מסיימת עיריית עפולה את הפיתוח בקריית הספורט ע"ש בגין בדרום העיר באמצעות בניית טריבונה של כ-200 צופים, מבנה שירותים שישרת את באי הקומפלקס ופיתוח נופי. קריית הספורט מצטרפת למתקני ספורט רבים שכבר נבנו ברחבי העיר
עיריית עפולה מסיימת בימים אלה את בנייתה של קריית ספורט נוספת בעיר. כזכור, ראש העיר אבי אלקבץ החל את בנייתה של קריית ספורט מרכזית בעפולה עילית שהוקמה בסמוך להיכל הכדורסל העירוני שם הקים את אצטדיון הכדורגל המרכזי, מגרש אימונים סינטטי למחלקת הנוער, בריכת שחייה וכן מגרשי טניס, קט-סל וקט-רגל פתוחים לקהילה.

בקדנציה הנוכחית החלה הוביל אלקבץ את בנייתה של קריית ספורט נוספת בחלקה הדרומי של העיר על שדרות בגין. בקריית הספורט החדשה הנושאת את שמו של ראש הממשלה מנחם בגין ז"ל הוקם היכל ספורט עם יציע ל-350 צופים, אצטדיון כדורגל שלישי בעיר, מגרש שחבק (שחקן בקהילה) וכן מגרש מיני פיץ לקטנטנים.

טריבונה חדשה בקרית הספורט בגין צילום: דוברות העירייה
בימים אלה מסיימת עיריית עפולה את הפיתוח הסופי של קריית הספורט החדשה באמצעות החברה הכלכלית העירונית לשדרוג חווית השהות והצפייה במגרשי האימונים במתחם. במסגרת העבודות הוקמה טריבונה לטובת האוהדים שתכלול כ-200 מקומות ישיבה. בנוסף מוקם מבנה קבע לשירותים לצד עבודות תשתית ופיתוח נופי לרווחת האוהדים והספורטאים.

בנוסף, נבנו ברחבי העיר עוד מתקני ספורט רבים נוספים כגון אולם ספורט ע"ש שמיר בעפולה הירוקה, שני מגרשי טניס פתוחים לקהילה בקריית הספורט בעפולה עילית, ארבעה מגרשי מיני פיץ ברחבי העיר, שלושה מתחמי נינג'ה אתגריים, נבנו וחודשו מספר מגרשי ספורט דו-שימושיים בבתי הספר ובימים אלה עתידה להתחיל בנייתם של שני מסלולי אופניים אתגריים בשני מוקדים נוספים.

מנהל אגף הספורט, שלומי אלבז אמר: "ראש העיר אבי אלקבץ ממשיך לתת דגש על הקמת מתקני ספורט חדשים במטרה לעודד פעילות ספורטיבית תחרותית. אנו פועלים ונמשיך לפעול לכך שכל מתקני הספורט בעיר יהיו ברמה הגבוהה ביותר על מנת לתת מענה מקצועי ואיכותי לחובבי הספורט ובכדי לעודד פעילות ספורטיבית בריאה".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
מועדון הפועל עירוני עפולה יהפוך ארבע קבוצות לקבוצות 'צו פיוס' בבית הספר לכדורגל
   
התעמלות אומנותית: אליפות ישראל לנבחרת המתעמלות מעפולה
   
הישג למועדון הטניס בעפולה: מקום שני למיכאל סרגני בתחרות ארצית עד גיל 18
   
ותיקי הפועל עירוני עפולה קטפו תואר ראשון
   
הניצחון הגדול של ליניר מעפולה
   
הפועל מגדל העמק נשארה בליגה א'
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |