היום בעמק ספורט - אבות ובנים על המגרש
שבת, 28 במאי 2022
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
אבות ובנים על המגרש
מאת: דני ברנר
יום שלישי, 9 בנובמבר 2021, 08:15

לאור הצלחת קבוצות של "אבות ובנים על המגרש" ליצירת מפגש משותף לאבות ולבנים והעמקת הקשר באמצעות הספורט, נפתחת קבוצה בפארק העירוני ללא תשלום. תחילת פעילות: 17 לחודש ביום שלישי
מיזם "אבות ובנים על המגרש", הפועל מזה שנים בעיר מגיע אל מגרש הקט רגל בפארק העירוני. להפעלת התוכנית בעפולה שותפים הפארק העירוני, אגף הספורט והרשות הלאומית לביטחון קהילתי בהובלתו של עומר לב..
מדובר בתוכנית ייחודית חווייתית שמטרתה חיזוק קשר בין אבות ובניהם. התוכנית מורכבת מזוגות של אבות ובנים הנפגשים לאימון ומשחק כדורגל משותף המועברים על-ידי מאמן מקצועי, נמרוד ברין.

מטרת המיזם היא יצירה של מפגש משמעותי משותף לאבות ולבנים טרום גיל ההתבגרות ובגיל ההתבגרות, והעמקת הקשר ביניהם באמצעות פעילות ספורטיבית קבוצתית, משחק כדורגל. הקבוצה מזמנת מרחב בו יכולים האבות והבנים ליהנות מחוויה משותפת של פעילות חינוכית ספורטיבית ומאפשרת להם לחזק את תחושת השייכות, את הקשר ואת החיבור ביניהם.

אימון משותף של אבות ובנים צילום: דוברות העירייה
עוד ייהנו קבוצת "אבות ובנים" מפעילויות נוספות בנוסף לאימון הקבוע, שכללו יציאה לצפייה במשחקי כדורגל, אירוח קבוצות לטורנירים, ופעילויות התנדבות וגיבוש. לדברי מנהל ביטחון קהילתי, עומר לב: "לעבודה עם הורים וילדים חשיבות רבה לחיזוק הקשר ביניהם והגברת החוסן המשפחתי והאישי. קבוצת "אבות ובנים על המגרש" מאפשרת להגיע לאוכלוסיית האבות, שבדרך כלל פחות שותפים לתוכניות קבוצתיות, כאשר הכדורגל מהווה הזדמנות לפעילות ייחודית משותפת ומהנה בינם לבין ילדיהם".

שלומי אלבז, מנהל אגף הספורט והפארק העירוני אמר: "זמן איכות כזה הוא לא ברור מאליו והאבות והילדים מעידים על התרומה של הקבוצה לחיזוק הקשר ביניהם, ומגיעים בהתמדה לפעילות לאורך השנים. אין ספק שמדובר בפרויקט מצליח שאנו מקווים להמשיך אותו גם בעתיד בשכונות נוספות בעיר". התוכנית מיועדת לילדים בכיתות ד-ו' ואבותיהם, ותתקיים בימי שלישי בין השעות 18:00 עד 19:30 בפארק העירוני והיא ללא עלות.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
הניצחון הגדול של ליניר מעפולה
   
הפועל מגדל העמק נשארה בליגה א'
   
שרשרת הישגים למתאגרפי עפולה באליפות ישראל
   
אליפות הכושר הגופני של מחוז צפון נערכה בעפולה
   
טורניר "שער שוויון" התקיים במגדל העמק
   
עיריית עפולה אירחה לראשונה את טורניר הכדורגל לזכרו של לוחם השייטת שנפל
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |