ציון 100 למערך האכיפה העירוני במגדל העמק - היום בעמק חדשות -
שבת, 16 באוקטובר 2021
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
ציון 100 למערך האכיפה העירוני במגדל העמק
מאת: דני ברנר 
יום רביעי, 29 בספטמבר 2021, 17:58

ביקורת של משרד בטחון הפנים הסתיימה ללא הערות עם ניקוד מירבי: "היחידה הפכה בשנים האחרונות למשמעותית בכל הנוגע לאכיפה ומניעה בעיר"
במהלך ביקורת של משרד בטחון הפנים שהתקיימה בתחילת החודש, זכה מערך האכיפה העירוני במגדל העמק הכולל את השיטור והפיקוח העירוני, לציון מירבי העומד על 100. במהלך הביקורת נבדקו מאות פרמטרים הכוללים: התכנסויות, פרוטוקולים, מתן יעדים לפעילות, קביעת קווים מנחים, דוחות תכנון מול ביצוע, קיום ועדות משנה, פיתוח מודלים וכו'.

מערך האכיפה פיתח מודל בעלי חיים המותאם למאפייני הגזרה. לצורך כך עבר חוק עזר המאפשר מתן דו"חות גם לאגף הפיקוח. המודל הינו בשיתוף עם הווטרינרית העירונית והוא נועד לצמצום כמות הכלבים ללא רישוי, זמם וחיסון. המודל עובד בהתאם למדיניות הרשות הכוללת הסברה – פרסום מידע ברשתות החברתיות ובעיתונות המקומית, התראה – אזהרות לפני רישום דו"ח ואכיפה – רישום דו"חות בפועל.
ציון 100 למערך האכיפה העירוני במגדל העמק
מגדל העמק: ניידת פיקוח עירוני צילום: דוברות העירייה
כיום, המערך כולל בתוכו 8 שוטרים ו-8 פקחים, כאשר הרשות גייסה שלושה פקחים נוספים. שיתוף הפעולה כולל גם את הפעלת היחידה לביטחון קהילתי ברשות בניהולה של שירלי אלקובי המהווה גורם משמעותי בפעילות השוטפת. במהלך השנה היחידה מפעילה את המוקד הרואה המשולב עם מערך המצלמות של משטרת ישראל מכפיל כוח לפיענוח אירועים. בנוסף מפעילה היחידה את מדריכי המוגנות בבתי הספר, סדנאות והדרכות למניעת אלימות ושימוש לרעה בסמים ואלכוהול.

"יחידת השיטור העירוני במגדל העמק הפכה עם השנים ליחידה משמעותית בכל הנוגע לאכיפה ומניעה בעיר", נכתב בסיכום דו"ח הביקורת. "היחידה זוכה להערכה רבה ושיתוף פעולה מרשים. הרוח הגבית ומדיניות מפקד התחנה סנ"צ יניב סויסה כמו גם של ראש הרשות אלי ברדה, מביאים את היחידה לעסוק בתחומי הליבה של השיטור ובהכרח, בנושאים הפוגעים באיכות חיי התושבים. יישר כח על פועלם הברוך".
בוריס נמירובסקי, מנהל אגף הפיקוח אמר: "לא מדובר על שיתוף פעולה טוב, אלא על יחידה אחת, משפחה. העירייה הקצתה מבנה והשקיעה בהתאמתו והינו פרויקט דגל משותף שעומד בדרישות של משטרת ישראל וזו הזדמנות להודות למנכ"ל העירייה שלום זוזוט ולראש העיר אלי ברדה על ההתגייסות לטובת האגף".

איליה חייט מחזיק תיק הפיקוח הוסיף: "ציון 100 בביקורת של הבט"פ היא בזכות צוות הפיקוח המצוין שלנו, המקצועיות של אגף הפיקוח ראויה לשבחים רבים, תודה לראש העיר אלי ברדה ולמ"מ, סגן ראש העיר סרגיי אוקלנדר ומנכ"ל העירייה שלום זוזוט על העזרה והגיבוי שמעניקים לי בתפקידי, תודה למנהל אגף הפיקוח בוריס נמירובסקי על חשיבה ועבודה משותפת למען הצלחת האגף ושמירה על הסדר הציבורי, ההנחיה ברורה – הסברה, התראה ואכיפה".

מפקד התחנה סנ"צ יניב סויסה סיכם: "הפעילות המשותפת בין המשטרה לעירייה מטרתה שיפור הביטחון האישי ומתן מענה לעבירות איכות חיים המטרידות את האזרח בחיי היום יום. העמידה ביעדים שנקבעו לאורך השנה הינם תוצאה של התמדה, פיקוח ובקרה יומיומי ואני שמח על כך שעבודה מאומצת זו הביאה בסופו של דבר להכרה בפרויקט המצוינות. נמשיך לשתף פעולה בפרויקטים קהילתיים ובפעילות מבצעית על מנת להיטיב עם האזרח. ברצוני לומר תודה לכלל גורמי העירייה בהובלת ראש העיר אלי ברדה על המחויבות לתהליכים וכמובן לכלל הפקחים והשוטרים העוסקים במלאכה יום יום שעה שעה".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
כ-700 סטודנטים יפתחו את שנת הלימודים האקדמית במגדל העמק
   
צעירי עפולה ייהנו ממלגות בסכום כולל של 2.25 מיליון שקלים
   
גוונים של נתינה
   
סבאבא ברשת: קהילה דיגיטלית לאזרחים ותיקים
   
זכאות לבגרות: קפיצה משמעותית בציוני הבגרות בעפולה
   
תכנית 'תלמים' ללוחמים ולוחמות יוצאת לדרך בעפולה
   
יהודה משה מונה למנהל מערך האבלים בעיריית עפולה
   
עפולה: נחנך רחוב על שמו של איש המוסד האתיופי פרדה אקלום
   
למען המתנדבים: באר המשאלות במגדל העמק
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מסיבת פורים מטורפת לצעירים    מסיבת פורים מטורפת לצעירים
שלום כתה א׳    שלום כתה א׳
כל אחת והשביס שלה    כל אחת והשביס שלה
מועדון חדש לקהילת החירשים בעפולה    מועדון חדש לקהילת החירשים בעפולה
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...

בעריכת: מירב טור
התאמת בגדים לפי מבנה גוף האישה התאמת בגדים לפי מבנה גוף האישה
על-מנת להתאים מלתחת בגדים מחמיאים לגופך, ראשית עליך להכ...

התאמת בגדים לפי גוון עור התאמת בגדים לפי גוון עור
כמה פעמים יצא ששמת על עצמך בגד ושאלת "האם הבגד הזה מתאי...

הצבעים השולטים באופנת סתיו-חורף 2016 הצבעים השולטים באופנת סתיו-חורף 2016
בקרוב מחליפים לשעון חורף וזה הסימן לדבר על הלבשת חורף...


© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |