עפולהנט חינוך - בית הספר אוהל מאיר מעפולה זוכה פרס החינוך הארצי
בית הספר אוהל מאיר מעפולה זוכה פרס החינוך הארצי

מאת: דני ברנר
יום שלישי, 1 בפברואר 2022, 12:33
הישג נפלא לבית הספר "אוהל מאיר" שזכה בפרס מבין שבעה בתי ספר מהזרם הממלכתי-דתי שהעפילו לשלב הסופי. ההישג מצטרף לזכייתו השנה של בית הספר תדהר בפרס החינוך המחוזי ולשרשרת הישגים שרשמה מערכת החינוך לאחרונה

ועדת הפרס בביקור בבית הספר (צילום: דוברות העירייה)

גאווה ארצית: בית הספר אוהל מאיר מעפולה זכה בפרס החינוך הארצי בזרם הממלכתי-דתי. לפני כחודש הגיעה לבית הספר משלחת מפקחי משרד החינוך אשר בחנה את מועמדות בית הספר לזכייה בפרס החינוך הארצי. חברי המשלחת ראו מקרוב את עשייתם של הצוות החינוכי ושל מנהל בית הספר אבנר קובי תוך התמקדות בטיפוח זהות ציונית דתית, אהבת תורה עם וארץ וטיפוח חדוות הדעת ועמל תורה. כמו כן התרשמו חברי הוועדה מהייחודיות החינוכית, מסירות ואיכות מקצועית של צוות המורות בבית החינוך המשמשים מקור להשראה ולמידה. על טיפוח רוח האדם, שותפות קהילתית, קידום הישגים לימודיים והתפתחות אישית".

השבוע, הודיעה ועדת הבחינה למנהל קובי על הזכייה של בית הספר בפרס החינוך הארצי מתוך שבעה בתי ספר שהעפילו לשלב הסופי. בנימוקיהם כתבו חברי הוועדה כי "צוות בית הספר ראוי לפרס, להכרה ולהוקרה הזו לאחר עמל של שנים לחינוך ילדי העיר עפולה, על עבודה ומסירות ועל חינוך לערכים ומצוינות".

מנהל בית הספר, אבנר קובי אמר: "תודה לראש העיר אבי אלקבץ על תמיכתו בבית הספר ובניית בית ספר חדש, לממלא מקומו חביב פרץ על פיתוח והצמחת החינוך הדתי בעיר, וכן למחמד ד"ר שלום אדרי ולמפקח הרב עמי אביבי. הזכייה בפרס היא חלק מתהליך עבודה רב שנתי של טיפוח זהות ציונית דתית, בניית פדגוגיה חדשנית ופיתוח אקלים חינוכי מיטבי ושותפות לו כלל המורות, רכזות, עובדי המנהלה וכמובן קהילת הורי בית הספר והתלמידים".

מ"מ ראש העיר חביב פרץ אמר: "ברכות לבית הספר הממ"ד אוהל מאיר על ההישג הנפלא. יישר כוח למנהל אבנר קובי, הצוות החינוכי ועובדי המנהלה וכמובן לתלמידים וההורים על זכייתכם בפרס החינוך הארצי של החמ"ד. ברכות לראש העיר אבי אלקבץ, ששם את החינוך בראש סדר העדיפויות ולראיה ההערכה הארצית ולכל השותפים להישג המרשים והמכובד".

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "ברכות לבית הספר על הזכייה. הסבתם לנו גאווה גדולה. הזכייה בפרס מצטרפת להישג נפלא נוסף של בית הספר תדהר שנבחר לאחרונה כבית ספר מצטיין מחוזי והיא מתנה גדולה של משפחת אוהל מאיר שעתידה להיכנס בקרוב למבנה חדש. השילוב של מבנה מודרני לצד מצוינות פדגוגית היא המתכון המנצח למען ילדי העיר".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
עפולה: החלה הקמתה של מצללה לחצר בית הספר אלון יזרעאל עפולה: החלה הקמתה של מצללה לחצר בית הספר אלון יזרעאל
26/7/2022 דני ברנר
עפולה: בית ספר 'מעלות' ישודרג לקראת שנת הלימודים הבאה עפולה: בית ספר 'מעלות' ישודרג לקראת שנת הלימודים הבאה
19/7/2022 דני ברנר
עיריית עפולה השקיעה כ-5 מיליון שקלים בשדרוג מוסדות חינוך לקראת שנת הלימודים הקרובה עיריית עפולה השקיעה כ-5 מיליון שקלים בשדרוג מוסדות חינוך לקראת שנת הלימודים הקרובה
13/7/2022 דני ברנר
עפולה: כ-4,320 ילדים נרשמו לקייטנות העירוניות  עפולה: כ-4,320 ילדים נרשמו לקייטנות העירוניות
5/7/2022 דני ברנר
למעלה מ-150 מיליון שקלים הוקצו לבניית מוסדות חינוך חדשים בעיר עפולה בשלוש השנים האחרונות למעלה מ-150 מיליון שקלים הוקצו לבניית מוסדות חינוך חדשים בעיר עפולה בשלוש השנים האחרונות
29/6/2022 דני ברנר
'הכרישים' של עפולה 'הכרישים' של עפולה
7/6/2022 דני ברנר
עפולה: במערכת החינוך אומרים לא לחרמות עפולה: במערכת החינוך אומרים לא לחרמות
24/5/2022 דני ברנר
עפולה: יוצאת לדרך בנייתם של עוד תשעה גני ילדים חדשים עפולה: יוצאת לדרך בנייתם של עוד תשעה גני ילדים חדשים
17/5/2022 דני ברנר
מנהיגי המחר של מגדל העמק מנהיגי המחר של מגדל העמק
30/4/2022 קרן כהן
יהלום זכו בזהב יהלום זכו בזהב
31/3/2022 דני ברנר
רכילות
המלצת השבוע
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...


כל הכתבות הקודמות