עפולהנט חדשות - חוזרים לרוץ בשביל הגיבורות
חוזרים לרוץ בשביל הגיבורות

מאת: דני ברנר 
יום שני, 6 בדצמבר 2021, 08:37
שנתיים אחרי שהושק מרוץ "בשביל הגיבורות" הוא חוזר ובגדול. כ-2,000 רצות ורצים יקדישו את המרוץ שיתקיים ביום שישי (17.12) בפארק העירוני וברחובות רובע יזרעאל

מרוץ בשביל הגיבורות (צילום: דוברות העירייה)

בדצמבר 2019 חודשים ספורים לאחר סיום הטיפולים שלה במאבק בסרטן השד, הגשימה גלית תמיר חלום ועמדה על במה מול 1,300 משתתפים, רצים ורצות והודתה להם בהתרגשות שבחרו להקדיש את הריצה למתמודדות עם סרטן השד ולרוץ בחולצה ורודה עליה התנוסס שם המתמודדת לה הקדישו את הריצה. בשבוע הבא, שנתיים בדיוק לאחר המרוץ הראשון תשוב גלית תמיר יחד עם עוד כאלפיים רצים ורצות למסלול ויחד ישתתפו "בשביל הגיבורות" השני שיתקיים בעפולה.
המרוץ אותו מובילה תמיר יחד עם עיריית עפולה ועמותת הידידים של מרכז רפואי 'העמק', יצבע שוב את רחובות שכונת רובע יזרעאל והפארק העירוני בוורוד וליום אחד מיוחד כל מי שמתמודדת עם סרטן השד תדע שהיא לא לבד, ושיש מאחוריה כוחות אדירים.

לדברי המארגנות והמארגנים מטרת המרוץ היא להעלות את המודעות למחלה, לחשיבות הגילוי המוקדם, לאורח חיים בריא וכן להביע תמיכה רגשית וגאווה במתמודדות עם סרטן השד. כמו כן מבקשים בהפקה לגייס כספים למרכז לטיפול תומך במרכז הרפואי 'העמק' עבור טיפולים משלימים אלטרנטיביים למתמודדות כחלק מהמערך האונקולוגי.

המרוץ השנה יארח כאלפיים נרשמים שיוזנקו מהפארק העירוני ביום שישי בבוקר לשלושה מסלולים של ריצה והליכה באורכים של 2, 5 ו-10 ק"מ ברחובות השכונה הסמוכה כאשר כל המשתתפים יקבלו חולצות ותג חזה שעליו ייכתב שם הגיבורה לה יקדישו הרצים את ריצתם במרוץ. במתחם הזינוק והסיום של המרוץ יתקיים הפנינג בריא ושמח עם מתחם טיפולים אלטרנטיביים, דוכני מזון בריא והופעת מוזיקה.

גלית תמיר, יוזמת המרוץ (צילום: מרכז רפואי העמק)
"היוזמה של גלית מאד מרגשת. כמי שהתמודדה עם המחלה, היא מבינה את הצורך בתמיכה שמקבלות חולות סרטן השד בזמן הטיפולים. ההכנסות מאירוע 'מירוץ בשביל הגיבורות' יוקדשו לטובת תמיכה בחולות בזמן הטיפולים, באמצעות טיפולים של רפואה משלימה אצלנו במרכז האונקולוגי", אמר פרופ' גיל בר סלע, מנהל המרכז לאונקולוגיה והמטולוגיה, "בית שולמית במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית. וגלית תמיר אמרה: ״בכל יום אני מודה לעצמי שהתגברתי על הפחד והלכתי להיבדק ואת זה אני מקווה להעביר הלאה", להעביר הלאה את חשיבות הגילוי המוקדם, את הידיעה שהחיים האלו נפלאים ושווה להתגבר בשבילם על כל פחד".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
המהפך של מעין המהפך של מעין
24/5/2022 דני ברנר
עפולה: פותחים את עונת הרחצה בבריכות העירוניות עפולה: פותחים את עונת הרחצה בבריכות העירוניות
22/5/2022 דני ברנר
״הניצחון שלי על עזה״ ״הניצחון שלי על עזה״
20/5/2022 דני ברנר
אלי ברדה נבחר ליקיר קהילת יהודי קווקז אלי ברדה נבחר ליקיר קהילת יהודי קווקז
19/5/2022 מערכת היום בעמק
הפסטיבל המוטורי הגדול בישראל מגיע לעפולה הפסטיבל המוטורי הגדול בישראל מגיע לעפולה
17/5/2022 דני ברנר
רק שתי טיפות רק שתי טיפות
14/5/2022 דני ברנר
מגדל העמק: הריעו למצטיינים מגדל העמק: הריעו למצטיינים
9/5/2022 דני ברנר
קונצרט בגן הילדים קונצרט בגן הילדים
9/5/2022 דני ברנר
אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה זכה באליפות העולם בשחמט אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה זכה באליפות העולם בשחמט
9/5/2022 דני ברנר
מגבורות למצוות מגבורות למצוות
30/4/2022 דני ברנר
רכילות
המלצת השבוע
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...


כל הכתבות הקודמות