עפולהנט צרכנות - בפעם הרביעית ברציפות: מגדל העמק זכתה בחמישה כוכבי יופי
בפעם הרביעית ברציפות: מגדל העמק זכתה בחמישה כוכבי יופי

מאת: דני ברנר
יום חמישי, 30 בדצמבר 2021, 20:51
התכניות העירוניות "עיר נקייה ומקיימת" ו"אצלנו בחצר" ותוספת התקציבים, אמצעים וכוח אדם לאגף שיפור פני העיר הוכיחו עצמם פעם נוספת והובילו את מגדל העמק לזכייה פעם רביעית ברציפות בתחרות השנתית "קריה יפה בישראל יפה" של המועצה לישראל יפה ומועמדות ל"דגל היופי"

חמישה כוכבי יופי למגדל העמק (צילום: דוברות העירייה)

עיריית מגדל העמק ואגף שפ"ע זכו להוקרה על מאמציהם בשנה האחרונה בשיפור חזות העיר ושיפור איכות חיי התושבים. בתחרות "קריה יפה בישראל יפה" לשנת 2021 שהתקיימה מטעם המועצה לישראל יפה, זכתה העיר בחמישה כוכבי יופי, מספר הכוכבים הגבוה ביותר שמוענקים בתחרות, לאחר שוועדת השיפוט של המועצה לישראל יפה קיימה סיורים בעיר.

את הרשות ייצגו בטקס מנכ"ל העירייה שלום זוזוט ומנהל אגף חזות העיר יניב בן יוסף. כידוע, תחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" היא תחרות שנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת. בתחרות שנערכה לאחרונה השתתפו למעלה ממאה רשויות וישובים אשר העמידו את עצמם לבחינה בתחרות היחידה בארץ, שבודקת את מכלול השירותים והתשתית העירונית שמעניקה הרשות המקומית לתושבים, בדגש על אמצעים לשירות הציבור, שטחים ציבוריים, ראות ירוקות, פארקים, פעילות בתחום אנרגיה ירוקה , תשתיות, מוקדי שירותים ציבוריים בעלי רגישות סביבתית ואיכות הסביבה.

מנהל האגף יניב בן יוסף אמר לאחר התחרות: "הרשות הציבה את שיפור איכות החיים של התושבים כיעד חשוב וכחלק מכך אנחנו דואגים שהם ייהנו ממרחב ציבורי אסתטי, נקי ומטופח. אני פונה לתושבים ומבקש מהם לעזור לנו לשמור על עיר נקייה מתוך עיקרון 'אחריות משותפת' והגישה שאומרת 'נקי היכן שלא מלכלכים'".

מנכ"ל עיריית מגדל העמק, שלום זוזוט, הודה לראש העיר אלי ברדה ולמחזיק תיק אגף חזות העיר ומ"מ ראש העיר סרגיי אוקלנדר, למנהלים ולעובדים האגף וציין כי: "הזכייה בפעם הרביעית ברציפות מעידה על מגמה ותהליך שיפור משמעותי לרווחת התושבים ומביאה לידי ביטוי את מדיניות הנהלת העיר והגדלת התקציבים בנושא. הועדה בחרה בנו מבין עשרות ישובים להתמודד על "דגל היופי" עובדה המעידה על הרמה הגבוהה. שיתוף הפעולה של התושבים חשוב מאוד".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
כ-100 שנה אחרי: בעפולה חנכו רחוב על שמו של מתכנן העיר ריכארד קאופמן כ-100 שנה אחרי: בעפולה חנכו רחוב על שמו של מתכנן העיר ריכארד קאופמן
17/5/2022 דני ברנר
משרד התחבורה אישר תקציב לשדרוג מערך התחבורה בעפולה משרד התחבורה אישר תקציב לשדרוג מערך התחבורה בעפולה
9/5/2022 דני ברנר
13 אלף תושבים חדשים קבעו את ביתם בעפולה בשלוש השנים האחרונות 13 אלף תושבים חדשים קבעו את ביתם בעפולה בשלוש השנים האחרונות
9/5/2022 דני ברנר
עפולה: שדרוג קווים בתחבורה הציבורית עפולה: שדרוג קווים בתחבורה הציבורית
30/4/2022 דני ברנר
עפולה נצבעה בכחול לבן עפולה נצבעה בכחול לבן
30/4/2022 דני ברנר
מפגש של עוצמה מפגש של עוצמה
14/4/2022 קרן כהן
עפולה קיימה כנס תעסוקה מיוחד לעולים מאוקראינה עפולה קיימה כנס תעסוקה מיוחד לעולים מאוקראינה
12/4/2022 דני ברנר
עפולה: יצא לדרך פרויקט מתחם המלאכה עפולה: יצא לדרך פרויקט מתחם המלאכה
12/4/2022 דני ברנר
שפ שפ"ע של הכנות לקראת הפסח
12/4/2022 דני ברנר
עפולה בצמרת הרשויות בישראל בהתחלות בנייה עפולה בצמרת הרשויות בישראל בהתחלות בנייה
5/4/2022 דני ברנר
רכילות
המלצת השבוע
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...


כל הכתבות הקודמות