עפולהנט ספורט - עפולה: בית הספר לכדורגל שובר שיאים
עפולה: בית הספר לכדורגל שובר שיאים

מאת: דני ברנר
יום שני, 22 בנובמבר 2021, 19:28
הצלחה מרשימה לבית הספר לכדורגל של הפועל עירוני עפולה שהכפיל את כמות הנרשמים השנה. מנהל אגף הספורט: "לא מדובר בקסם. שבונים מתקני ספורט חדשים ומשקיעים בצוותים מקצועיים - זה לא נעלם מעיני ההורים"

אלון דוד, עמד בציפיות (צילום: דוברות העירייה)

'עושים בית ספר' – גם בכמות השחקנים: בית הספר לכדורגל של הפועל עפולה רשם השנה שיא כאשר הכפיל את כמות הילדים הנרשמים. על פי הנתונים בשנתיים האחרונות נרשמנו בין 140-150 ילדים ואילו השנה הוכפל מספר הנרשמים מ-140 ל-310 נרשמים.

שלומי אלבז מנהל אגף הספורט תולה את ההצלחה בשני פרמטרים מרכזיים: מתקני ספורט חדשים וצוותים מקצועיים. כזכור, לפני שלוש שנים נבחר אבי אלקבץ לתפקיד ראש העיר וכבר הספיק לבנות ולחנוך שרשרת מתקני ספורט חדשים ברחבי העיר ובראשם קריית ספורט ע"ש בגין בדרום העיר שכוללת אצטדיון כדורגל עירוני שלישי, מגרש שחבק (המשמש את בתי הספר לכדורגל וכן את הקהילה, מגרש מיני פיצ' (אחד מארבעה שנבנו ברחבי העיר) וכן היכל ספורט חדש ומאובזר עם יציע של 250 צופים.

במקביל לקריית הספורט נבנו מתקני ספורט נוספים כגון היכל ספורט ע"ש שמיר בשכונת עפולה הירוקה, שדרוג מתחם הספורטק בעפולה עילית, בניית שני מגרשי טניס פתוחים לקהילה בקריית הספורט הצפונית בעפולה עילית, שלושה מתחמי נינג'ה בפארק העירוני ובשכונת לב העמק וכן מגרשי ספורט קטנים בפארק לב העמק, שיכון גאולים ועוד.

הסיבה השנייה לדבריו של אלבז הוא גיוס צוות מקצועי איכותי. לפני כשנה וחצי הוא מינה לתפקיד מנהל מחלקת הנוער בכדורגל את המאמן אלון דוד וזה מצדו גייס צוות מאמנים מקצועי ויחד בנו תכניות אימון חדשות המיושמות הלכה למעשה. "המוטו שלי הוא שהדרך מובילה לתוצאה" שיתף דוד ב'אני מאמין' שלו: "כמי שאמון על התפתחותם המקצועית של המאמנים ושחקני בית הספר ומחלקת הנוער, אני רוצה להתוות קווים מנחים של ביצועים על כר הדשא, אך יחד עם זאת לשים דגש גם על החינוך והערכים של השחקנים".

שלומי אלבז, מנהל אגף הספורט אמר: "כשנכנסתי לתפקיד הייתי המום מהכמות הדלה של הילדים בבית הספר לכדורגל. מהר מאוד אלון הכין תכנית עבודה אך אני חייב להודות שלא האמנתי שנגיע ל-310 תלמידים בתקופה כל כך קצרה. אין לי ספק שהודות לכמות ואיכות מתקני הספורט החדשים שבנה ראש העיר, אבי אלקבץ, נרשמה עלייה כל כך חדה. כיום, עפולה היא ללא ספק העיר המובילה באיכות ובמספר המתקנים".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
הניצחון הגדול של ליניר מעפולה הניצחון הגדול של ליניר מעפולה
24/5/2022 דני ברנר
הפועל מגדל העמק נשארה בליגה א' הפועל מגדל העמק נשארה בליגה א'
30/4/2022 דני ברנר
שרשרת הישגים למתאגרפי עפולה באליפות ישראל שרשרת הישגים למתאגרפי עפולה באליפות ישראל
26/4/2022 דני ברנר
אליפות הכושר הגופני של מחוז צפון נערכה בעפולה אליפות הכושר הגופני של מחוז צפון נערכה בעפולה
14/3/2022 דני ברנר
טורניר טורניר "שער שוויון" התקיים במגדל העמק
1/3/2022 דני ברנר
שרשרת הישגים לנבחרת ההתעמלות המקומית באליפות עפולה הפתוחה בהתעמלות אומנותית 2022 שרשרת הישגים לנבחרת ההתעמלות המקומית באליפות עפולה הפתוחה בהתעמלות אומנותית 2022
22/2/2022 דני ברנר
היסטוריה: לראשונה הוקמה בעפולה מחלקת נשים בכדורגל היסטוריה: לראשונה הוקמה בעפולה מחלקת נשים בכדורגל
31/1/2022 דני ברנר
עפולה: שיא נרשמים לבית הספר החדש לשחייה עפולה: שיא נרשמים לבית הספר החדש לשחייה
10/1/2022 דני ברנר
עיריית עפולה מסיימת את הפיתוח של קריית הספורט בגין עיריית עפולה מסיימת את הפיתוח של קריית הספורט בגין
27/12/2021 דני ברנר
הבית הטבעי לפעילות שטח אתגרית - אליפות אנדורו בגלבוע הבית הטבעי לפעילות שטח אתגרית - אליפות אנדורו בגלבוע
13/12/2021 מערכת היום בעמק
רכילות
רכילות ספורט
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

כל הכתבות הקודמות