עפולהנט חדשות - תנובה חוגגת עם החברה למתנסים עשור למיזם 'בתי לגדול טוב'
תנובה חוגגת עם החברה למתנסים עשור למיזם 'בתי לגדול טוב'

מאת: דני ברנר 
יום רביעי, 1 ביוני 2022, 06:55
בתוך עשור עברו ב'בתי לגדול טוב' כמיליון ילדים. הטקס נערך ב'בית לגדול טוב' בעפולה עם בכירי תנובה, ראש העיר ומנכ"ל החברה למתנסים

חוגגים עשור למיזם ״בית לגדול טוב״ בעפולה (צילום: דוברות העירייה)

בכירי תנובה, יו"ר הדירקטוריון, חיים גבריאלי ומנכ"ל קבוצת תנובה, אייל מליס חגגו השבוע עשור למיזם החברתי 'בתי לגדול טוב', של תנובה והחברה למתנ"סים, יחד עם טל בסכס, מנכ"ל החברה למתנ"סים, וראש עירית עפולה, אבי אלקבץ. מיזם 'בתי לגדול טוב' כולל 9 בתי פנאי והעשרה לילדים בגיל הרך ובני משפחותיהם ברחבי הארץ, עם דגש על הפריפריה. במסגרת חגיגות עשור למיזם התכנסו לקראת חג השבועות בכירי החברות בבית לגדול טוב בעפולה, כאשר ראש העיר אבי אלקבץ בירך אותם על תרומתם הרבה להצמחת דור העתיד בעפולה.

חיים גבריאלי, יו"ר דירקטוריון תנובה אמר בטקס: "תנובה, כחברה הלאומית, לוקחת על עצמה משימות לאומיות. אחת מהן, היא צמצום אי השוויון בין המרכז לפריפריה. כחלק מאסטרטגיה זו, השיקה תנובה לפני כעשור את המיזם החברתי "בתי לגדול טוב" בפריפריה החברתית והגאוגרפית של המדינה, מתוך מטרה להעניק לילדים חוסן אישי, משפחתי, וקהילתי וכלים להשתלבות מיטבית בחברה הישראלית".

"תנובה היא חברה שנטועה בקהילה וככזו מחויבת לעובדיה ולקוחותיה, וגם לסביבה בה היא פועלת. כ-75% מעובדי תנובה גרים ועובדים בפריפריה, ולכן החלטנו להקים את המיזם שיסייע לצמצם את אי השוויון בישראל, לרבות בחברה הערבית. מאז הקמת המיזם עברו בבתי לגדול טוב מעל מיליון ילדים ונהנו ממגוון רחב של חוגים והעשרה מסובסדים, לרבות בהקניית שפה ומתמטיקה, שיאפשרו להם לפלס את דרכם בשוק העבודה ולהתפתח גם בעתיד". אמר גבריאלי.

טל בסכס מנכ"ל החברה למתנסים אמר "אנו מודים לחברת תנובה על תמיכתה במיזם פורץ דרך זה, שמעניק לילדי ישראל כלים לחיים, ומאפשר השתלבות במעגל החברתי והכלכלי של מדינת ישראל. לאחר עשור של פעילות המיזם אנו רואים סיפורי הצלחה רבים, ואף ילדים שחזרו לבתי לגדול טוב כמדריכים".

עשור למיזם ״בית לגדול טוב״ בעפולה (צילום: דוברות העירייה)
נטע בן מנחם, מנהלת האחריות התאגידית של קבוצת תנובה, שמובילה את פעילות המיזם מול השותפים השונים "תנובה מאמינה שתמיכה בפרויקטים חברתיים הכרחית ליצירת חוסן קהילתי. אנו גאים לתמוך במיזם, שהוא חלק מחזון החברה לצמצום אי השוויון וליצירת השפעה חברתית ומציאות טובה יותר. אנו מדגישים את החשיבות של תמיכה חברתית ליצירת חברה בריאה בעלת ערכים של התנדבות ונתינה, ומתן אפשרות לילדים ולבני משפחתם ליהנות מפעילויות רבות ומגוונות, תוך מיקוד בתחומי הידע, התנועה והאמנות".

המיזם החדשני "בית לגדול טוב" , מתקיים ב-9 ערים ברחבי בארץ, כאשר שניים מהבתים פועלים בחברה הערבית וכוללים מגוון רחב של הכשרות וחוגים לילדים מגיל לידה ועד גיל 9. הבתים ברחבי הארץ מציעים מגוון רחב של פעילויות חינם או בתשלום סמלי, המעניקות למשתתפים הזדמנויות חדשות להעשיר את הילד ואת התא המשפחתי שלו.
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
מגדל העמק: הכנה לסטודנטים  לקראת האקדמיה מגדל העמק: הכנה לסטודנטים לקראת האקדמיה
10/8/2022 דני ברנר
ראש העיר אבי אלקבץ פנה למנכ ראש העיר אבי אלקבץ פנה למנכ"ל הדואר בנושא פתיחת סניף הדואר בעפולה עילית
9/8/2022 דני ברנר
עיריית עפולה מקימה מתחם ענק לחינוך מיוחד שיכלול שני בתי ספר וארבעה גני ילדים עיריית עפולה מקימה מתחם ענק לחינוך מיוחד שיכלול שני בתי ספר וארבעה גני ילדים
9/8/2022 דני ברנר
ראשי הרשויות בסיור במרכז הרפואי העמק ראשי הרשויות בסיור במרכז הרפואי העמק
5/8/2022 דני ברנר
ילדי עפולה חכמים בשמש ילדי עפולה חכמים בשמש
2/8/2022 דני ברנר
נחתמה ברית ערים תאומות בין עפולה לעיר טלאבי מגיאורגיה נחתמה ברית ערים תאומות בין עפולה לעיר טלאבי מגיאורגיה
2/8/2022 דני ברנר
מהפכת השירות בתחבורה הציבורית יוצאת לדרך גם בעפולה מהפכת השירות בתחבורה הציבורית יוצאת לדרך גם בעפולה
26/7/2022 דני ברנר
אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה ממשיך לקטוף תארים בינלאומיים אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה ממשיך לקטוף תארים בינלאומיים
26/7/2022 דני ברנר
עפולה: מבצעי אכיפה מוגברים נגד רוכבי דו-גלגלי עפולה: מבצעי אכיפה מוגברים נגד רוכבי דו-גלגלי
19/7/2022 דני ברנר
לטובת תושבי העיר: שיתוף פעולה בין הביטוח הלאומי לעיריית עפולה לטובת תושבי העיר: שיתוף פעולה בין הביטוח הלאומי לעיריית עפולה
13/7/2022 דני ברנר
רכילות
המלצת השבוע
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...


כל הכתבות הקודמות