עפולהנט חדשות - האסון שנמנע
האסון שנמנע

מאת: שלומי אלבז 
יום שישי, 11 באוגוסט 2017, 21:09
נס בבריכת השחייה של מושב מגן שאול!!! בסרטון שהגיע לידי "עפולהנט" ניתן לראות בבירור את הילדה קופצת למים העמוקים. רגע לפני שטבעה, זינק לעברה המציל הבריכה דרור שינו, והציל את חייה. שינו: "אני מגיע כל בוקר לעבודה ומתפלל שהיום יעבור בשלום"
הרגעים הדרמטיים בבריכת השחייה במושב מגן שאול. דרור שינו מציל את הילדה מטביעה

נס גדול אירע אמש(חמישי) בבריכת השחייה במושב מגן שאול שבחבל תענך. כפי שנראה בסרטון שהגיע לידי "עפולהנט", ילדה כבת 3, ניגשה אל שפת הבריכה וקפצה אל המים העמוקים, כשהיא ללא מצופים. דרור שינו(50) המציל בבריכה שהבחין בילדה קופצת ומתחילה לטבוע, לא היסס לשנייה. הוא זינק למים, משה את הילדה כשהיא בוכה ומסר אותה לאימה המבוהלת. שינו, המשמש כמציל קרוב ל-15 שנים, מספר על הרגעים הדרמטיים: "ישבתי בעמדה שלי, כשהבריכה יחסית הייתה ריקה מאנשים. באותם רגעים תשומת הלב שלי הופנתה לעבר הבריכה של הילדים הקטנים, סובבתי את ראשי לעבר הבריכה הגדולה והבחנתי אזור המים העמוקים ילדה קטנה מגיעה אל עבר סולם האחיזה. ראיתי שהיא ללא השגחה ואף אחד לא נמצא בסביבתה. רצתי לעברה והיא כבר קפצה אל המים העמוקים, הצלחתי להגיע אליה בזמן ולהוציא אותה מהמים, רגע לפני שהיא טבעה. לשמחתי, הילדה לא נזקקה לטיפול רפואי", סיפר שינו.

שינו נחשב לאחד המצילים המנוסים באזור העמקים, ואירועים מסוג זה, הם מבחינתו דבר שבשגרה: "לרוב שומעים בכלי התקשורת על אירועי טביעה רבים שלצערי, מסתיימים באסונות. אנו בתפקידנו מונעים עשרות ואפילו מאות מקרי טביעה במהלך חודשי הקיץ. במהלך שעות עבודתי, חשוב לי להעביר מסר לרוחצים, ולפעמים לצערי הרב אנו מטפלים במקרי שווא, בוויכוחים מיותרים עם ההורים, כשמה שנמצא בראש עניינו זה שמירה וביטחון הילדים, חשוב לי שכולם יחזרו לביתם בשלום וכמובן, ייהנו".
דרור שינו. הערב, על רקע בריכת השחייה במושב מגן שאול

לשינו היה חשוב להעביר מסר להורים: "זה נשמע כמובן מאליו, אך רגע אחד של אי תשומת לב, רגע שלא משגיחים על הילד, עלול להסתיים באסון. לעיתים תכופות, יש מתרחצים רבים בבריכה ובשנייה אחת ילד יכול להיעלם. בעידן של היום ההורים עסוקים שעות רבות ודעתם מוסחת מילדיהם בעקבות שימוש בטלפונים ניידים, מה שבא לצערנו על חשבון הילדים", אמר שינו וסיכם, ״אני מגיע כל בוקר לעבודה ומתפלל שהיום יעבור בשלום".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
המהפך של מעין המהפך של מעין
24/5/2022 דני ברנר
עפולה: פותחים את עונת הרחצה בבריכות העירוניות עפולה: פותחים את עונת הרחצה בבריכות העירוניות
22/5/2022 דני ברנר
״הניצחון שלי על עזה״ ״הניצחון שלי על עזה״
20/5/2022 דני ברנר
אלי ברדה נבחר ליקיר קהילת יהודי קווקז אלי ברדה נבחר ליקיר קהילת יהודי קווקז
19/5/2022 מערכת היום בעמק
הפסטיבל המוטורי הגדול בישראל מגיע לעפולה הפסטיבל המוטורי הגדול בישראל מגיע לעפולה
17/5/2022 דני ברנר
רק שתי טיפות רק שתי טיפות
14/5/2022 דני ברנר
מגדל העמק: הריעו למצטיינים מגדל העמק: הריעו למצטיינים
9/5/2022 דני ברנר
קונצרט בגן הילדים קונצרט בגן הילדים
9/5/2022 דני ברנר
אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה זכה באליפות העולם בשחמט אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה זכה באליפות העולם בשחמט
9/5/2022 דני ברנר
מגבורות למצוות מגבורות למצוות
30/4/2022 דני ברנר
רכילות
המלצת השבוע
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...


כל הכתבות הקודמות