עפולהנט חדשות - מזל של כלב: דיני מזונות או דיני כלבים
מזל של כלב: דיני מזונות או דיני כלבים

מאת: קרן כהן 
יום ראשון, 1 בינואר 2017, 11:08
האם האישה העדיפה את הכלב על פני הבעל? מהבקשה לשלום בית ניתן ללמוד כי הכלב הפך לחלק מרכזי בחייה של האישה. האהבה אליו לא ידעה גבול. היא רכשה עבור הכלב הקטן קולרים מוזהבים, אוכל יקר ואפילו מעילים וכובעים לחורף, והתנהגה אליו כאילו היה כל עולמה. הבעל: "היא זנחה אותי לטובת הכלב"

עורכת הדין שרין סולן. "הדבר הזה הביא לשבר מוחלט בחיי הזוגיות" (צילום: יח"צ)

מזל של כלב. כן, יש כזה דבר, כאן, ממש קרוב לבית. "המזל" הזה הוביל את האישה לבית הדין הרבני ואת הבעל לבקש משמרות על בנם היחיד והכלב...

תחילתה של הדרמה לפני עשור, אישה צעירה שהכירה את בעלה כבר בתיכון נישאה לו אחרי הצבא והחליטה כי לטובת התא המשפחתי היא תגדל כלב לצד הילדים שתביא לעולם.

ואכן הבעל רכש עבורה כלב קטן ננסי מסוג יוקרשייר טרייר באלפי שקלים. בכך קיווה כי אשתו תתחיל לתפקד כאישה אוהבת. הבעל נהג מונית במקצועו, אדם מחוספס באופיו, לא התחבר לכלב, אבל רצה לספק את רצונה של רעייתו, אהבתו היחידה והראשונה, שלמרות גילה הצעיר משמשת כמנהלת בכירה בחברה גדולה.

הכלב החביב לא הצליח להביא שלווה לחיי בני הזוג ,כפי שקורה לא מעט עלו חייהם לא פעם על שרטון - והמריבות הגיעו לכך שהאישה נהגה מפעם לפעם לעזוב את הבית בזעם. בכתב התביעה שהוגש באמצעות עורכת הדין שרין סולן, מגלה האישה כי באחת המריבות טרקה את הדלת וכתוצאה מכך הכלב נפגע ונהרג במקום. "הדבר הזה הביא לשבר מוחלט בחיי הזוגיות", טענה עו"ד סולן.

הבעל בתגובה בניסיון לשקם את התא המשפחתי החליט לקנות לה כלב חדש, דומה, זאת לאחר שלדבריו ,התאבלה על הכלב שהיא עצמה הרגה בשוגג חודש ימים. חודש שבו לדבריו לא תפקדה כאם לבנם הקטן. לא במפתיע גם הכלב החדש הפך לבר מזל ולחלק המרכזי בחייה של האישה.

האהבה אליו לא ידעה גבול. מהבקשה לשלום בית ניתן ללמוד כי האישה רכשה עבור הכלב הקטן קולרים מוזהבים, אוכל יקר ואפילו מעילים וכובעים לחורף, והתנהגה אליו כאילו היה כל עולמה. "היא זנחה אותי לטובת הכלב" טען הבעל "ועזבה את הבית. היא לא ראויה לגדל את בננו כי היא מסוכנת. היא הרגה את הכלב". עו"ד סולן בתגובה: "הכלב נהרג בשוגג בגלל דלת הפלדלת מברזל שנטרקה עליו בעוצמה".

באמצעות עו"ד סולן, מבקשת האישה משמורת על בנם היחיד ועל הכלב ובנוסף מבקשת את מלוא הכתובה. הבעל מבקש מבית הדין שלום בית ולחילופין משמורת מלאה על הילד, הכל כדי לאלץ את האישה לזנוח את הכלב ולחזור הביתה. הדיון יתקיים בשבוע הבא.
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
עפולה: נבחר מבקר חדש לעירייה עפולה: נבחר מבקר חדש לעירייה
15/8/2022 דני ברנר
לראשונה: שכונת רובע יזרעאל חצתה את ה-10,000 תושבים לראשונה: שכונת רובע יזרעאל חצתה את ה-10,000 תושבים
15/8/2022 דני ברנר
מגדל העמק: הכנה לסטודנטים  לקראת האקדמיה מגדל העמק: הכנה לסטודנטים לקראת האקדמיה
10/8/2022 דני ברנר
ראש העיר אבי אלקבץ פנה למנכ ראש העיר אבי אלקבץ פנה למנכ"ל הדואר בנושא פתיחת סניף הדואר בעפולה עילית
9/8/2022 דני ברנר
עיריית עפולה מקימה מתחם ענק לחינוך מיוחד שיכלול שני בתי ספר וארבעה גני ילדים עיריית עפולה מקימה מתחם ענק לחינוך מיוחד שיכלול שני בתי ספר וארבעה גני ילדים
9/8/2022 דני ברנר
ילדי עפולה חכמים בשמש ילדי עפולה חכמים בשמש
2/8/2022 דני ברנר
עפולה: אירועי הקיץ נכנסים לישורת האחרונה עפולה: אירועי הקיץ נכנסים לישורת האחרונה
2/8/2022 קרן כהן
נחתמה ברית ערים תאומות בין עפולה לעיר טלאבי מגיאורגיה נחתמה ברית ערים תאומות בין עפולה לעיר טלאבי מגיאורגיה
2/8/2022 דני ברנר
מהפכת השירות בתחבורה הציבורית יוצאת לדרך גם בעפולה מהפכת השירות בתחבורה הציבורית יוצאת לדרך גם בעפולה
26/7/2022 דני ברנר
אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה ממשיך לקטוף תארים בינלאומיים אלירן שילון רהב ממועדון השחמט בעפולה ממשיך לקטוף תארים בינלאומיים
26/7/2022 דני ברנר
רכילות
המלצת השבוע
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...


כל הכתבות הקודמות