היום בעמק ספורט - עונה מוצלחת למחלקת הנוער של הפועל בית שאן
שבת, 22 בפברואר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
עונה מוצלחת למחלקת הנוער של הפועל בית שאן
מאת: שלומי אלבז
יום שלישי, 20 ביוני 2017, 22:14

ביה"ס לכדורגל של הפועל בית שאן שיצא לדרך בחסות עיריית בית שאן, הפנינה של המחלקה, מהווה אבן שואבת לכל ילדי האזור שמגיעים בהנאה ובשמחה גדולה לכל אימון ומייצגים את העיר בכל טורניר בגאון תוך שהם נושאים את סמלה של הפועל בית שאן על לבם בגאווה. ראש העיר: "המשוב המצוין שאנחנו מקבלים מהורי הילדים מוכיחים כי אנחנו עושים דבר חשוב, נכון וראוי מאין כמוהו"
לאחר שעברה תהליך מובנה ושיטתי של שיקום עמוק ויסודי, נמצאת כיום מחלקת הנוער הפועל בית שאן, הפועלת בחסות העירייה, בדרך הנכונה. עם סיום העונה המחלקה טובעת חותם של מצוינות בד בבד עם הקניית ערכים אנושיים, חינוכיים וחברתיים לילדי מועדון הכדורגל. כ - 200 ילדים השתתפו השנה בקבוצות השונות החל מביה"ס לכדורגל וכלה בקבוצת הנוער והנערים. קבוצות הליגה שבהן משחקים שחקנים מכל אזור עמק המעיינות ועמק יזרעאל, לרבות שחקנים מוכשרים מהמגזר הערבי, ייצגו בכבוד את העיר בליגות השונות.

ביה"ס לכדורגל, הפנינה של המחלקה, מהווה אבן שואבת לכל ילדי האזור שמגיעים בהנאה ובשמחה גדולה לכל אימון ומייצגים את העיר בכל טורניר בגאון תוך שהם נושאים את סמלה של הפועל בית שאן על לבם בגאווה מה שלא היה בבית שאן מזה שנים. במהלך השנה שחקנים מהמועדון לקחו חלק באימוני נבחרות ישראל שנערכו במגרש הביתי. שני שחקנים אף מייצגים את המחלקה בנבחרת הנערים של ישראל לאחר שנבחרו מתוך עשרות ילדים, דבר המסב גאווה, כבוד ונחת גדולים. המחלקה מעסיקה מאמנים מקצועיים מהשורה הראשונה, לא חוסכת בציוד מתקדם, מקיימת בקביעות הרצאות ותוכניות העשרה במרכזי הנוער השונים, כאשר כל הזמן עומדת לנגד ראשי המחלקה טובת השחקן והתקדמותו המקצועית. מנהל המחלקה מיקי בן שבת: "כולנו תקווה כי הפרויקט המבורך הזה בסיועו של ראש רפי בן שטרית אכן ימשיך לרקום עור וגידים ויממש את ייעודו ואת תכליתו: הקניית ערכים וחינוך דרך הספורט וכמו כן נצליח לפתח ולקדם שחקנים צעירים לקבוצה הבוגרת".

הנוער של בית שאן סיים עונה מוצלחת במיוחד צילום: דוברות העירייה
ראש העיר רפי בן שטרית אמר כי עבודתו של מנהל המחלקה, מיקי בן שבת, ראויה לכל הוקרה ושבח בזכות השקעתו ומאמציו הבלתי נלאים לבנות מחלקה לתפארת. "אנחנו, הרשות, נותנים למחלקה את התשתית הנדרשת לפעילות שוטפת שלה כגון תמיכה תקציבית, הסעות ועוד, אבל המחלקה לא היתה מגיעה למקום שבו היא נמצאת אלמלא עבודתו הקשה והיסודית ומקצוענות ללא פשרות. המשוב המצוין שאנחנו מקבלים מהורי הילדים ממחישים ומוכיחים כי אנחנו עושים דבר חשוב, נכון וראוי מאין כמוהו", ציין בן שטרית.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
אלוף נוסף: נועם ממו ממגדל העמק הוכתר כאלוף הארץ בריצה
   
"שער שוויון" פתחה את העונה במגדל העמק
   
מגדל העמק: אושרו תקציבים לקבוצות הכדורגל והכדורסל לשנת 2020 ולתשתיות ספורט
   
עפולה: הוקמו שני היכלי ספורט בעלות 16 מיליון שקלים
   
קבוצת האופניים המיתולוגית של עפולה עושה קאמבק
   
מגדל העמק: החלו עבודות הבנייה של אולם הכדורסל ב"אורט רוגוזין"
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |